بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی – دانشجویی قطب ۱۰ کشوری

بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی – دانشجویی قطب ۱۰ کشوری


بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی – دانشجویی قطب ۱۰ کشوری

 

بسمه تعالی

 به حول و قوه الهی بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی – دانشجویی قطب 10 کشوری در روز جمعه مورخ 23 اردیبهشت 1401 در محل دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می­ شود. ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان شرکت­ کننده، توجه داوطلبین محترم را به موارد زیر جلب می ­نماییم:

  1. آزمون‌ها طبق جدول زمان بندی اعلام شده (پیوست این اطلاعیه) در صبح و عصر روز جمعه برگزار خواهد گردید.
  2. از ساعت 7 صبح، اتوبوس‌ جهت انتقال دانشجویان از محل معاونت دانشجویی دانشگاه (واقع در بلوار اصلی گلستان، روبروی مجتمع خوابگاهی حضرت معصومه (س)) به حوزه  امتحانی، مهیا خواهد بود.
  3. حضور داوطلبان یک ساعت قبل از زمان برگزاری آزمون در حوزه امتحانی (دانشکده مهندسی) الزامی است.
  4. کارت ورود به جلسه روز جمعه، قبل از شروع آزمون و صرفا با ارایه کارت ملی داوطلب توزیع می شود. لذا داوطلبین عزیز می بایست پس از دریافت کارت ورود به آزمون و با توجه به شماره داوطلبی نسبت به یافتن صندلی خود و استقرار در صندلی تعیین شده اقدام نمایند. 
  5. حضور داوطلبان درکلیه جلسات آزمون الزامی است.
  6. همراه داشتن موبایل و کیف در هنگام برگزاری آزمون ممنوع می باشد.
  7. در زمان‌های تنفس بین آزمون‌ها از داوطلبان پذیرایی به عمل آمده و داوطلبان عزیز برای ناهار روز جمعه میهمان دانشگاه شهید چمران اهواز خواهند بود.
  8. آزمون صرفا در رشته های علوم اقتصادی، علوم تربیتی، حقوق، فیزیک، زیست شناسی، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کشاورزی – زراعت و اصلاح نباتات، روانشناسی برگزار می شود.
  9. آزمون سایر رشته ها بدلیل کمبود داوطلبین برگزار نخواهد شد.

 

برنامه  آزمون غیر متمرکز بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی – دانشجویی (جهت رویت برنامه کلیک نمایید)